W obecnej chwili w Krakowie współpracujemy z telewizją TVN S.A. przy produkcji seriali "W11 Wydział Śledczy", "Szpital", oraz programów takich jak " Masterchef" , "Superwizjer", " Rozmowy w Toku" oraz "Uwaga". Zdjęcia do części z nich realizowane są w zaproponowanych przez nas obiektach zdjęciowych, pod opieką naszych Location Managerów, o wystrój i dekorację dbają nasi Scenografowie wraz z doświadczoną kadrą rekwizytorską.Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługa planu oraz obsługę techniczną z całym zapleczem sprzętowym takim jak - samochody, garderoby, quady, propellery, lustra charakteryzatorskie , maszyny do baniek, śniegu itp.

           12 maja ruszyły zdjęcia do najbardziej oczekiwanego filmu roku: "Miasto 44". Daul oddział w Warszawie ma w tym projekcie swój niewielki udział. Dołączyliśmy do zespołu osób odpowiedzialnych za obiekty zdjęciowe. Ponadto w stolicy ponownie dostarczamy obiekty zdjęciowe do kolejnej części serialu „Malanowski i Partnerzy” dla Telewizji Polsat.

           Na bieżąco realizujemy zlecenia związane z produkcją reklam i filmów promocyjnych, zapewniąjąc coraz to szerszej grupie domów produkcyjnych pełny serwis filmowy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zwinnie poruszć się w przestrzeni Instytucji Miejskich , co przekłada się na sprawne i efektywne uzyskiwanie pozwoleń dot. zajęcia terenów miejskich.

           Nawiązaliśmy współpracę z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Efektem jej będzie katalog "Film Production Guide. Poland 2010", który przygotowywany jest specjalnie na okoliczność festiwali w Berlinie i Cannes. Wydawnictwo Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej zostało wzbogacone o zdjęcia naszych obiektów zdjęciowych. Katalog dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej PISF oraz w tradycyjnej, drukowanej.Nasz profil na Facebook-u:

Aktualne Realizacje

Chwila nieuwagi
- czyli drugi Sztos,
instynkt.

Zakończone Realizacje

39 i pół
Agata
Agent
Agnieszka
Ananasy z naszej klasy
Arabska noc
Big Brother
Bokser
Bombonierka
Było nie było
Ciao Darwin
Cisza
Clever
Dla Ciebie Wszystko
Droga do gwiazd
Dzieciaki z klasą
Dzień dory TVN
Ekspedycja
Eukaliptus
Generał
Góry, góry
Hi - Way
Ibisekcja
Julka
Klub Szalonych Dziewic
Kochaj i Tańcz
Krzysztof
Kupiec Wenecki
Laura
Lekcja stylu
Majka
Milionerzy
Miss Polonia
Moja krew
Mój Biegun
Mujjahir
Multikino
Najsłabsze ogniwo
Na ratunek
Nie do wiary
Odwróceni
Pół żartem, pół serio
Prosto w serce
Rozmowy na koniec wieku
Rozmowy w toku
Sen Menaszego
Siłacze
Superwizjer
Szukamy nazwy
Świadek koronny
Śmiechy do kwadratu
Taniec z gwiazdami
Ten jeden dzień
Trafiony zatopiony
Trzeci oficer
Trzy karty
Trzej kumple
Twój problem nasza głowa
TVN Warszawa
Weekend
Władcy od kuchni