Budowa ścianek wspinaczkowych

Specjalizujemy się w budowie ścianek wspinaczkowych, wykorzystywanych zarówno wyczynowo, jak i rekreacyjnie. Naszym atutem jest przede wszystkim bogate doświadczenie, wyniesione z wieloletniej pracy na planach filmowych, reklamowych i teatralnych. Pracujemy kompleksowo, instalując ścianki wspinaczkowe dowolnej wielkości, w różnych stylach i przestrzeniach. Oprócz wspomnianego już doświadczenia wyróżniają nas: pełen profesjonalizm w trakcie przygotowań i samego montażu – dbamy o każdy aspekt bezpieczeństwa i o precyzję działań, niezbędny sprzęt nawet do najbardziej spektakularnych realizacji, kompetencje związane z projektowaniem i realizacją. Po pełny cennik i szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Wycena ścianek wspinaczkowych

Oferowana przez nas budowa ścianek wspinaczkowych to zadanie wymagające wcześniejszych ustaleń i przygotowań, dlatego zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu omówienia wszystkich założeń. Proponujemy indywidualny cennik, a także harmonogram prac zakładający priorytetowe wykonanie Twojej inwestycji.

Montaż ścianek wspinaczkowych

Propozycja montażu ścianek wspinaczkowych jest skierowana przede wszystkim do właścicieli i zarządców obiektów sportowych, parków rozrywki i innych podmiotów, które umożliwiają aktywność amatorom i profesjonalistom niezależnie wieku. Efektem realizacji może być nie tylko bezpieczna instalacja do wspinania się, ale również estetyczna, ciekawa pod względem designu i detali konstrukcja naścienna. Nasze wykonanie gwarantuje jakość, która powinna przyciągnąć wielu chętnych do podjęcia sportowego wyzwania.

Jacek Jastrzębski

jastrzebskijacek@mac.com

REALIZACJE