Location Scouting - Location Manager w Krakowie i Warszawie

Przygotowania do wejścia na plan filmowy są równie ważne, jak praca na nim. Obejmują one m.in. skauting lokacji (location scouting), który możesz powierzyć naszej firmie. W ramach tej usługi zajmujemy się wyszukiwaniem miejsc nadających się do kręcenia zdjęć. Korzystamy z obszernej bazy lokalizacji. Działamy w dwóch największych miastach w Polsce i gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Dowiedz się, jak możemy pomóc Tobie i Twojej ekipie filmowej.

Skauting lokacji Kraków

Jeżeli poszukujesz specjalisty, który zapewni wsparcie Twojemu projektowi w Krakowie, pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy location scouting w stolicy Małopolski i okolicach, dobierając lokalizacje idealne do realizowanego przez Ciebie filmu. Dysponujemy rozbudowaną bazą miejsc nadających się do kręcenia zdjęć na planie. Możesz nam zaufać niezależnie od specyfiki i gatunku produkcji – z powodzeniem współpracujemy przy realizacji filmów i seriali obyczajowych, sensacyjnych, historycznych czy komediowych.

Location Scouting

Wykonując usługę skautingu lokacji, bierzemy pod uwagę rodzaj i wymagania filmu. Poszukujemy miejsc, które najlepiej pasują do charakteru danej produkcji, budują odpowiedni nastrój i dobrze prezentują się w obiektywie kamery. W doborze optymalnych lokalizacji uwzględniamy także ich funkcjonalność z punktu widzenia efektywności realizacji zdjęć na planie filmowym. Jeżeli interesuje Cię profesjonalny Location Manager w Krakowie lub Warszawie, również możemy Ci zapewnić fachowe wsparcie.

Znajdź idealną lokację filmową

Dzięki naszym usługom location scouting plenery i scenografia w filmie będą wyglądać tak, jak wymarzyli sobie twórcy. Mamy doświadczenie i sporą wiedzą o interesujących miejscach w największych polskich miastach, więc nasza baza lokacji filmowych jest naprawdę okazała. Scout lokalizacji uwzględnia potrzeby ekip realizacyjnych, gdyż pod uwagę brane są takie czynniki jak ogólna estetyka przestrzeni czy budżet produkcji. Dbamy też o aspekty logistyczne (dostęp do parkingów, prądu), bezpieczeństwo oraz dodatkowe udogodnienia dla osób zaangażowanych w powstanie dzieła.

Location manager Warszawa

Pod względem terytorialnym nasze usługi obejmują nie tylko gród Kraka, ale również stolicę kraju. Z myślą o ekipach filmowych realizujących zdjęcia w tym mieście gwarantujemy pomoc doświadczonego specjalisty od organizacji miejsc do pracy na planie. Zajmujemy się zarówno ich wyszukiwaniem, jak i przygotowywaniem pod kątem zapewnienia właściwych warunków do kręcenia zdjęć. Location Manager w Warszawie odpowiada za załatwienie wszelkich formalności, jak np. wnioski i pozwolenia, które są wymagane, aby móc spokojnie pracować na planie w wybranej lokalizacji.

Location scout w Warszawie i Krakowie

Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby filmowców, aby następnie przedstawić urokliwe, oddające charakter produkcji miejsca. Udowadniamy, że location scout może być profesjonalny i dopasowany do wizji twórców. Pozwala to oszczędzić czas oraz środki, które z powodzeniem wykorzystasz w innych celach. Nasz scouting i baza lokacji filmowych to idealna propozycja dla osób realizujących filmy fabularne, dokumentalne i reklamowe czy programy telewizyjne. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą i kontaktu!