Obsługa planu zdjęciowego – mobilna garderoba Kraków

Ponad 20 lat pracy z nawet najbardziej wymagającymi producentami zaprawiło nas w bojach. Siłą firmy DAUL są ludzie. Profesjonalni kierownicy, rekwizytorzy czy swing gang – to właśnie z nimi współpracujemy.

DAUL to także profesjonalny sprzęt na potrzeby planów zdjęciowych – od deszczownic i wytwornic śniegu, dymu i mgły, po specjalistyczne samochody planowe (dyżur, mobilna garderoba) i namioty.

Po pełny cennik i szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy, dla których obsługa planu zdjęciowego to nie tylko codzienna praca, ale również prawdziwa pasja. Kierownicy produkcji, swing gang, dyżurni – wszyscy znają swoje role. Dzięki współpracy z licznymi producentami możemy zapewnić profesjonalne wsparcie każdej ekipie filmowej – od dostarczenia zasobów ludzkich po elementy dodatkowe, jak mobilna garderoba. W rezultacie realizacja scenariusza przebiega sprawnie i w optymalnych warunkach. Nasze zadanie polega m.in. na dostarczaniu sprzętu wymaganego do kręcenia zdjęć. Dbamy o to, żeby na planie zawsze znajdowały się niezbędne rekwizyty, obsługa była na wysokim poziomie, a wszyscy członkowie ekipy mieli pod ręką potrzebne rzeczy. Tym samym oszczędzasz czas i pieniądze.

Podczas realizacji pleneru zdjęciowego niezbędna będzie mobilna garderoba. Może ona pojawić się w wyznaczonym miejscu i czasie. Oferowane busy wyposażone są m.in. w stanowiska do charakteryzacji czy typowe dla takich miejsc drążki do kostiumów. Przebieralnia to także komfortowe miejsce wypoczynku dla obsługi, osób ze swing gangu, kamerzystów, reżyserów. Dzięki odpowiednio wyposażonym garderobom mobilnym praca będzie odbywała się sprawnie i komfortowo.Kto jest niezbędny na planie filmowym?

Zadbamy także o profesjonalną obsługę. Obsadzamy takie stanowiska jak: kierownik produkcji do spraw obiektów (Location Manager), kierownik planu, dyżurny, a także personel zajmujący się scenografią – rekwizytor oraz Swing Gang. Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem na poszczególnych stanowiskach. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu wszystko będzie przebiegało sprawnie i komfortowo, co zagwarantuje na przykład odpowiednio wykorzystana garderoba mobilna.
Najważniejszą rolę podczas produkcji odgrywa Klient i Producent. Natomiast Reżyser odpowiada za całokształt wykonywanych zdjęć i działań filmowców. Z kolei do obowiązków kierownika produkcji należy organizacja pracy oraz nadzór nad planem zdjęciowym, tak, by wszystko odbywało się sprawnie i zgodnie z założeniami. Pomaga mu kierownik planu, który jest jego prawą ręką. Do obowiązków operatora należy natomiast obsługa kamery. Budowa nowych elementów, podmienienie rekwizytów itp. – dobrze zorganizowana ekipa będzie wiedziała, jak zrobić to skutecznie. A nasz swing gang to profesjonaliści w swoim fachu.Dlaczego warto zainwestować w obsługę planu zdjęciowego?

Działamy elastycznie i indywidualnie dostosowujemy usługi do potrzeb oraz specyfiki każdego projektu. Dzięki temu możemy z powodzeniem współpracować przy realizacji nie tylko filmów, ale również innych utworów audiowizualnych: seriali, teledysków, reklam, sesji, produkcji dokumentalnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że plan zdjęciowy to miejsce pracy filmowców, dlatego jako zespół odpowiedzialny za jego obsługę robimy wszystko, aby zorganizować go pod kątem jak najefektywniejszego wykorzystania. Do naszych obowiązków należy nie tylko zapewnienie wymaganego sprzętu i wyposażenia, jak np. mobilna garderoba, ale również fachowców, którzy zajmują się poszczególnymi zadaniami podczas realizacji zdjęciowych.

Potrzebna Ci ekipa Swing Gang lub ktoś z obsługi w Krakowie albo Warszawie? A może szukasz mobilnej garderoby? Na terenie Karkowa i okolic oferujemy obsługę planu – Location Managera, Kierownika Planu, rekwizytora, Swing Gang oraz profesjonalny sprzęt do obsługi planu w tym mobilne garderoby. Na terenie Warszawy i okolic oferujemy obsługę planu w osobie Location Managera lub Kierownika Planu. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej ekipy do swojej produkcji, skontaktuj się z nami i daj znać, jakiego wsparcia potrzebujesz!

WARSZAWA

Agnieszka Olszewska

Agnieszka Olszewska

agnieszkaolszewska@daul.pl

+48 509 526 886

KRAKÓW

Edyta Marach

Edyta Marach

edytamarach@daul.pl

+48 512 317 169

Przykładowe realizacje