Lokacje filmowe do wynajęcia w Warszawie i Krakowie - mieszkania, domy i inne obiekty zdjęciowe

Baza obiektów Daul liczy już ponad 25 000 lokacji zdjęciowych i filmowych - w Krakowie i Warszawie (oraz w ich okolicach).

Powiedz nam tylko czego szukasz – jeśli już tego nie mamy – z chęcią to dla Ciebie znajdziemy. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu tak typowych jak i nietypowych budynków zdjęciowych, np. pałace, przestrzenie industrialne, hangary. Istnieje możliwość skorzystania z naszej Bazy Lokacji lub usługi location scouting na konkretne potrzeby produkcji. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu.

WARSZAWA

Aneta Dziewit

Aneta Dziewit

lokacje@daul.pl

+48 509 726 225

Agnieszka Olszewska

Agnieszka Olszewska

logistyka Warszawa

agnieszkaolszewska@daul.pl

+48 509 526 886

KRAKÓW

Kasia Fedorowicz

Kasia Fedorowicz

kasiafedorowicz@daul.pl

+48 797 123 199

Edyta Marach

Edyta Marach

logistyka Kraków

edytamarach@daul.pl

+48 797 123 199

Każde mieszkanie, dom, bar, plener umieszczone w naszej bazie posiada dokumentację w postaci zdjęć oraz dokładnego opisu. Umożliwia to nam szybkie i skuteczne wyszukiwanie miejsc do filmów, najbardziej odpowiadających potrzebom scenariusza. Podstawą do umieszczenia obiektu w Bazie Lokacji jest dokumentacja fotograficzna wykonywana przez naszego Dokumentalistę Lokacji oraz Karta Lokacji, którą podpisuje osoba zarządzająca danym budynkiem/lokalem. Dane osobowe gromadzone w Dziale Dokumentacji Lokacji podlegają ochronie danych osobowych, o czym informujemy w stosownym oświadczeniu, które pozostawiane jest na miejscu przy okazji wykonywania zdjęć. Domom produkcyjnym, z którymi na co dzień współpracujemy, na pierwszym etapie produkcji prezentujemy tylko zdjęcia obiektów, które potencjalnie nadają się do realizacji filmowych.

Potencjał obiektów jest widoczny już na tym etapie. Wszystkie mają swoje „prywatne” sesje zdjęciowe, które ukazują możliwości związane z produkcją filmu w tym miejscu. W przypadku zainteresowania produkcji daną lokalizacją kontaktujemy się z zarządcą, przedstawiając propozycję współpracy przy danym projekcie. Każda jest dokładnie weryfikowana. Jeśli wyrazisz zainteresowanie, przekazujemy kontakt do produkcji w celu dokonania wizji lokalnej w obiekcie oraz poprowadzenia dalszych rozmów zmierzających do realizacji zdjęć. Korzystając z naszej bazy miejsc filmowych i zdjęciowych, masz pewność, że każde przedsięwzięcie odbędzie się w odpowiednich warunkach.

Wykonanie dokumentacji Twojego budynku jest bezpłatne, niezależnie od tego, czy jest to dom czy inna nieruchomość, a w przypadku realizacji zdjęć i filmów nie pobieramy od klienta żadnej prowizji.

Baza lokacji filmowych

Nasza bogata baza lokacji filmowych obejmuje takie rodzaje nieruchomości jak m.in.: domy, mieszkania, biurowce, gabinety, ogrody, stare kamienice, pałace i folwarki, opuszczone budynki przemysłowe, budowle inżynierskie (np. mosty), plenery wiejskie. Wszystkie dostępne obiekty zdjęciowe dobieramy pod kątem możliwości wykorzystania do celów kinematograficznych. Dzięki temu masz pewność, że oferowany przez naszą firmę wynajem lokacji filmowej spełni określone wymagania i pomoże w realizacji Twojego projektu. Gwarantujemy szeroki wybór różnego rodzaju nieruchomości, które różnią się nie tylko rodzajem, ale również stylem wykończenia, rokiem powstania, lokalizacją czy przeznaczeniem. Tym samym możemy zapewnić wsparcie w dowolnych produkcjach. Proponowane lokacje filmowe w Warszawie, Krakowie i ich okolicach nadają się do kręcenia zdjęć do filmów każdego gatunku, począwszy od sensacyjnych, przez historyczne, skończywszy na serialach obyczajowych.

Mieszkanie lub dom do filmu w Warszawie i Krakowie

Jeżeli poszukujesz dobrych wnętrz do pracy na planie, znajdziesz je w naszej bazie obiektów w Warszawie i Krakowie. Udostępniamy niejeden dom do filmu, który świetnie nadaje się jako scenografia. Wśród nich są zarówno nowoczesne lokalizacje w wielkich miastach, jak i wiejskie chaty gdzieś daleko na prowincji. Miejsca są dostosowane do realizacji scenariusza, posiadają odpowiedni nastrój i oferują wymagane warunki do pracy przy sesjach zdjęciowych i filmowych. Również każde mieszkanie do filmu w Warszawie i Krakowie dostępne w naszej bazie spełnia kryteria pozwalające na efektywne i profesjonalne kręcenie zdjęć. Domy nowoczesne, cottage, dworki – dajemy Ci wiele możliwości.

Wynajem lokacji filmowej

Znalezienie domu do filmu to wyzwanie. Korzystając z naszej oferty, oszczędzasz czas na samodzielnym poszukiwaniu i weryfikacji lokalizacji, które potencjalnie mogłyby się nadawać do realizacji produkcji. Wykonywanie różnych projektów zdjęciowych i filmowych będzie łatwiejsze z odpowiednim wnętrzem. Taki wynajem to dobry wybór także pod względem finansowym. Sprawdź dostępne nieruchomości, które możesz wykorzystać do filmu, wybierz jedną z nich i rozpoczynaj zdjęcia, kiedy Ci pasuje!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Bazą Lokacji: obiekty.daul.pl

 

Jeśli chcesz dołączyć swoje mieszkanie, dom, biuro, sklep etc do naszej bazy czekamy na kontakt. Wynajem obiektu to dla właściciela czysty zysk i żaden koszt.

Zgłoś

lokację

 

Przykładowe lokacje z naszej bazy

Lokacje filmowe warszawa
Obiekty zdjęciowe
Dom do filmu
Obiekty zdjęciowe Warszawa - Kraków
Mieszkanie do filmu Warszawa
Mieszkanie do filmu Kraków
Dom do filmu
Dom do filmu Warszawa
Dom do filmu Kraków
Wynajem lokacji filmowej
Wynajem lokacji filmowej Warszawa
Wynajem lokacji filmowej Kraków
Baza lokacji filmowych
Baza lokacji filmowych Kraków
Baza lokacji filmowych Warszawa
Lokacje filmowe Kraków
Obiekty zdjęciowe Kraków