Rekwizyty filmowe i kostiumy - wypożyczalnia w Krakowie

W ramach usług świadczonych dla branży kinematograficznej oferujemy m.in. kostiumy i rekwizyty filmowe na wynajem. Działamy jako wypożyczalnia, dysponując bogato wyposażonym magazynem, w którym znajdują się różnego rodzaju przedmioty i ubrania do wykorzystania na planie. Współpracujemy z producentami nie tylko filmów, ale również: seriali i produkcji telewizyjnych, teledysków, reklam i spotów promocyjnych, sesji zdjęciowych, inscenizacji i przedstawień.

Bogaty asortyment rekwizytów filmowych

Dbamy o to, żeby nasz asortyment był bogaty i odpowiadał na potrzeby wszystkich twórców, dlatego obejmuje on bardzo różne rekwizyty filmowe. Eksponaty umożliwiają stworzenie oprawy, która pozwala na zrealizowanie scenariusza i sprawia, że produkcja na ekranie prezentuje się autentycznie. Wysokiej jakości przedmioty, które wiernie odzwierciedlają wybrane okresy historyczne i tworzą odpowiedni nastrój, korzystnie wpływają na odbiór filmu przez widzów.

Wypożyczanie rekwizytów filmowych

Ponieważ w zależności od fabuły, gatunku i budżetu danej produkcji używa się różnych obiektów i dekoracji, wydawanie pieniędzy na ich kupno mija się z celem i jest nieopłacalne. Znacznie rozsądniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy, która działa jako wypożyczalnia rekwizytów filmowych w Krakowie. Atrakcyjna cena – znacznie niższa niż w przypadku kupna przedmiotów na własność – to nie jedyna zaleta współpracy, ponieważ dzięki naszemu wsparciu znika także problem związany z przechowywaniem nabytych na własność obiektów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. przedmioty codziennego użytku, meble, broń, pojazdy czy elementy architektury. Wykorzystując je, można odtworzyć realia z dawnych lat lub zbudować scenografię, która wiernie oddaje współczesną rzeczywistość. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszej wypożyczalni rekwizytów filmowych możemy współpracować z producentami filmów różnych gatunków, włącznie z historycznymi, horrorami i fantastycznymi.

Wypożyczalnia kostiumów filmowych

Poza rekwizytami filmowymi wypożyczamy także kostiumy, które wyróżniają się precyzją wykonania i powstają przy użyciu starannie dobranych materiałów. Dysponujemy bogatą kolekcją ubiorów z różnych epok, przeznaczoną dla osób z rozmaitych grup społecznych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Oznacza to, że oferowane stroje można wykorzystać z myślą o zastosowaniu w produkcjach z fabułą osadzoną w dowolnym okresie dziejów świata.

Warunki współpracy ustalamy indywidualnie, ale zawsze dajemy gwarancję pełnej uczciwości i atrakcyjnych cen świadczonych usług. Skontaktuj się z nami i zorientuj się, czy w naszej wypożyczalni znajdują się kostiumy oraz rekwizyty filmowe, których poszukujesz!