Scenografie teatralne i ozdoby

Jedną ze specjalności naszego zespołu jest profesjonalna scenografia teatralna, obejmująca wszystkie niezbędne elementy wyposażenia sceny, ozdoby i rekwizyty dla aktorów. W ciągu 20 lat obecności w branży wykonaliśmy setki realizacji dla klientów z całego kraju. Podejmujemy ścisłą współpracę z producentami, reżyserami i innymi osobami odpowiedzialnymi za ostateczny kształt projektu, na przykład spektaklu. Dostosowujemy się do potrzeb i wymagań zespołów pracujących na scenie, jak i będących ze swoją sztuką w trasie.

Role jakie odgrywają scenografie teatralne

Dobrze wiemy, jak istotną rolę odgrywają scenografie teatralne w odbiorze dzieła. Rekwizyty i ozdoby nie tylko uzupełniają grę aktorską, ale też tworzą odpowiedni nastrój. Choć przygotowywanie sceny w teatrze różni się od pracy na planie filmowym, w tym drugim przypadku również robimy wszystko, aby efekty naszych działań były autentyczne, użyteczne, estetyczne i zgodne z zamysłem zespołu teatralnego. Zachęcamy do indywidualnego kontaktu w celu uzgodnienia: zakresu prac, specyfiki projektu, możliwości technicznych, harmonogramu, cennika.

Budowa scenografii w Krakowie

Bez względu na to, czy Twoja sztuka jest osadzona w historycznych, czy współczesnych realiach, jest mniej lub bardziej abstrakcyjna, zawsze wykonujemy scenografię, która stanowi mocny punkt spektaklu i podkreśla wizję twórców. Napisz lub zadzwoń, aby nasz zespół mógł niezwłocznie przystąpić do prac skupionych na ozdobach i rekwizytach teatralnych.